Schedule

Koop je les in onze webshop en boek daarna je favoriete workout op deze pagina!

Deze Week
maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
burn and body
07:00 - 07:50
Jana
burn and body
07:00 - 07:50
Gon
yoga and sculpt
07:00 - 07:50
Erika
box and strength
07:00 - 07:50
Gon
box and strength
08:00 - 08:50
Daan
booty
08:00 - 08:50
Jana
box and strength
08:00 - 08:50
Gon
burn and body
08:00 - 08:50
Erika
burn and body
08:00 - 08:50
Jana
box and strength
09:00 - 09:50
Daan
yoga and sculpt
09:00 - 09:50
Jolien
box and strength
09:00 - 09:50
Gon
booty
09:00 - 09:50
Erika
yoga and sculpt
09:00 - 09:50
Simone
box and strength
09:00 - 09:50
Daan
yoga and sculpt
09:00 - 09:50
Erika
box and strength
10:00 - 10:50
Daan
yoga and sculpt
10:00 - 10:50
Jolien
burn and body
10:00 - 10:50
Gon
yoga and sculpt
10:00 - 10:50
Simone
box and strength
10:00 - 10:50
Daan
yoga and sculpt
10:00 - 10:50
Erika
burn and body
11:00 - 11:50
box and strength
11:00 - 11:50
Daan
lunchbreak supreme
12:30 - 13:00
Jana
lunchbreak supreme
12:30 - 13:00
Jana
burn and body
12:00 - 12:50
box and strength
12:00 - 12:50
Daan
kindersport | kickboksen
14:00 - 14:50
burn and body
17:00 - 17:50
Gon
box and strength
17:00 - 17:50
Daan
box and strength
17:00 - 17:50
Daan
burn and body
17:00 - 17:50
Jana
yoga and sculpt
18:00 - 18:50
Erika
box and strength
18:00 - 18:50
Gon
box and strength
18:00 - 18:50
Daan
box and strength
18:00 - 18:50
Daan
booty
18:00 - 18:50
Jana
burn and body
19:00 - 19:50
Erika
box and strength
19:00 - 19:50
Gon
yoga and sculpt
19:00 - 19:50
Jolien
burn and body
19:00 - 19:50
Jana
drinks and dance: barre
19:00 - 20:00
Jana
booty
20:00 - 20:50
Erika
burn and body
20:00 - 20:50
Jana
yoga and sculpt
20:00 - 20:50
Jolien
burn and body
20:00 - 20:50
Noa
Volgende Week
maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
burn and body
07:00 - 07:50
Jana
burn and body
07:00 - 07:50
Gon
yoga and sculpt
07:00 - 07:50
Erika
box and strength
07:00 - 07:50
Gon
box and strength
08:00 - 08:50
Daan
morning supreme
08:30 - 09:00
Jana
morning supreme
08:00 - 08:30
Jana
box and strength
08:00 - 08:50
Gon
burn and body
08:00 - 08:50
Erika
burn and body
08:00 - 08:50
Jana
box and strength
09:00 - 09:50
Daan
burn and body
09:00 - 09:50
Noa
box and strength
09:00 - 09:50
Gon
booty
09:00 - 09:50
Erika
yoga and sculpt
09:00 - 09:50
Simone
box and strength
09:00 - 09:50
Daan
yoga and sculpt
09:00 - 09:50
box and strength
10:00 - 10:50
Daan
booty
10:00 - 10:50
Noa
burn and body
10:00 - 10:50
Gon
yoga and sculpt
10:00 - 10:50
Simone
box and strength
10:00 - 10:50
Daan
yoga and sculpt
10:00 - 10:50
burn and body
11:00 - 11:50
box and strength
11:00 - 11:50
Daan
lunchbreak supreme
12:30 - 13:00
Jana
lunchbreak supreme
12:30 - 13:00
Jana
burn and body
12:00 - 12:50
box and strength
12:00 - 12:50
Daan
kindersport | kickboksen
14:00 - 14:50
burn and body
17:00 - 17:50
Gon
box and strength
17:00 - 17:50
Daan
box and strength
17:00 - 17:50
Gon
yoga and sculpt
18:00 - 18:50
Erika
box and strength
18:00 - 18:50
Gon
box and strength
18:00 - 18:50
Daan
box and strength
18:00 - 18:50
Gon
booty
18:00 - 18:50
Noa
burn and body
19:00 - 19:50
Erika
box and strength
19:00 - 19:50
Gon
yoga and sculpt
19:00 - 19:50
Jolien
burn and body
19:00 - 19:50
Jana
booty
19:00 - 19:50
Noa
booty
20:00 - 20:50
Erika
burn and body
20:00 - 20:50
Jana
yoga and sculpt
20:00 - 20:50
Jolien
burn and body
20:00 - 20:50
Noa

Ga naar Virtuagym voor het volledige rooster.

1214 ms